Produkcja konstrukcji stalowych - P.W. EFEKT

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EFEKT - wykonawca obiektów z płyt warstwowych.
W swojej ofercie mamy kontenery, budki, sklepiki, garaże, kantorki, stróżówki z płyt warstwowych.
Realizujemy także ramy stalowe również obudowę hal płytą warstwową. Nasza propozycja obejmuje wykonanie nie tylko hal plus wiaty z płyty warstwowej czy też blachy trapezowej.
Procedura konstrukcyj pawilonu, kiosku, kontenera powinien rozpocząć się od zorganizowania pozwolenia na budowę.
Budowa pawilonu na zgłoszenie jest używana próbnie na maksymalnie 120 dni.
Jest to okres w jakim kupujący może starać się o kompletną specyfikacje powiązaną z uzyskaniem aprobaty na budowę pawilonu.
Wykonujemy obiekty z artykułów najważniejszej postaci
Wskutek współpracy z Europejskim Funduszem LEASINGOWYM - realizowaliśmy metodę szybkiego leasingu.
Poprzez naszą firmę można w krótkim okresie załatwić leasing na korzystnych dla konsumenta warunkach.
Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.pawilonyefekt.pl:

Podlinkuj stronę www.pawilonyefekt.pl:

Produkcja konstrukcji stalowych - P.W. EFEKT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 360

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Remonty - Warszawa - rolety - Donatex »

  1996 - rok, w którym powstała w Warszawie firma remontowo-budowlana Donatex P.H.U - Stemplikowski M. wykonująca swoje usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Dokładny zakres wykonywanych usług przez firmę składa się z: montaż oraz sprzedaż rolet, okien i drzwi, przeróbki instalacji elektrycznej, układanie płytek ściennych i podłogowych a także montaż sufitów podwieszanych.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pustaki »

  Systemy solarne są coraz bardziej rozpowszechnione na całym świecie. Solar jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, chociaż koszt systemów solarnych jest niemały, to po latach na pewno koszt systemu zwraca się kilkakrotnie. Solar polega na tym, że montuje się na dachu budynku tak zwaną baterię słoneczną, która pobiera energię słoneczną dzięki której mamy ciepłą wodę oraz ogrzewanie. Z biegiem lat widzimy, że taka inwestycja może się naprawdę opłacać, koszt systemu solarnego zwraca się.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.stal-mar.com.pl »

  Zapraszamy do SALMAR, jest to firma która świadczy usługi w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych i utrzymuje się na rynku od wielu lat. Dzięki temu że STALMAR jest rodzinną firmą gwarantuje to ciągłość prowadzenia. Jeśli chodzi o ofertę to realizujemy konstrukcje takie jak:
  -bramy
  -ogrodzenia
  -reklama
  -bilbordy
  -pylony
  -litery
  Realizujemy projekty dla firm i koncernów na terenie całej Polski. Posiadamy bogatę zaplecze magazynowo sprzętowe, co pozwala na rzetelne i terminowe wykonanie realizacji.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Wrocław »

  Zapraszamy do wynajmu dźwigu wraz z obsługą na terenie Wrocławia oraz dolnego śląska. Firma Dźwig-szot jest na rynku od 1986 r. dzięki czemu nabyła niezbędne doświadczenie. Dysponujemy takimi dźwigami jak: dźwig DAC, dźwig KRUPP, dźwig Liebherr. Braliśmy udział, świadcząc nasze usługi dźwigowe w wielu prestiżowych inwestycjach co możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce "zaufaj nam".

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »