BIURO TŁUMACZEŃ LYNX tłumaczenia symultaniczne

Nazywamy się LYNX i chcemy Państwu gorąco polecić nasze usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Nasi pracownicy władają aż trzydziestoma językami, co czyni naszą propozycję niezwykle wszechstronną. Proponujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne. Nasze usługi wyróżnia bardzo wysoka jakość, stuprocentowy profesjonalizm i niezawodność. Przyjmujemy zlecenia nie tylko z Polski, ale i całego świata, zarówno od klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wszystkim użytkownikom zapewniamy konkurencyjne ceny i szansę negocjacji, a dla stałych partnerów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i dogodne formy płatności. Co więcej - w przypadku dokumentów rejestracyjnych - tłumaczeń dopełniamy w trybie przyspieszonym, nie pobierając za to dodatkowych opłat. Więcej szczegółowych informacji na temat naszej oferty mogą Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony lynx.net.pl:

Podlinkuj stronę lynx.net.pl:

BIURO TŁUMACZEŃ LYNX tłumaczenia symultaniczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 406

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ARB Tłumaczenia rosyjskiego zabrze »

  Oferta tłumaczeń z języka niemieckiego czy rosyjskiego, uzyskiwanych z powodzeniem przez niezwykle doświadczone Biuro Tłumacza Przysięgłego pokrywa szczególnie sfery: przekłady dokumentów urzędowych oraz handlowych oraz sądowych (wraz z tłumaczeniem dokumentów o tematyce ogólnej), momentalne przekłady dokumentów samochodowych a także specjalistycznych tekstów prawniczych. Przez ARB osiągalne jest również tłumaczenie fachowej dokumentacji technicznej bądź skomplikowanych instrukcji obsługi maszyny bądź urządzenia. Wspierające informacje o zakresie funkcjonowania Biura Tłumacza Przysięgłego ARB zawierają się na stronie www.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa - Golden Fox »

  Bycie nauczycielem to w teorii posiadanie odpowiedniego dokumentu potwierdzającego kwalifikacje. W praktyce jednak, bycie nauczycielem to posiadanie szeregu kompetencji, które pozwolą uczniom przełamać wszelkie obawy, spojrzeć na język, jako coś przyjaznego, co pozwoli rozwinąć przysłowiowe skrzydła. Takich nauczycieli w swojej kadrze posiada szkoła języka angielskiego goldenfox. Tu nauka odbywa się w atmosferze sprzyjającej zapamiętywaniu i odwadze wysławiania się w języku obcym. Jest to angielska szkoła językowa Wrocław, która swoją ofertę kieruje zarówno do osób, które zamierzają poszerzać kompetencje zawodowe, jak i tych, którym zależy wyłącznie na rozwoju osobistym. Kursy odbywają się tu w grupach, lub indywidualnie. Szkoła oprócz tego przygotowała specjalną ofertę dla maturzystów, w postaci kursów maturalnych oraz pogotowie językowe dla osób, które znalazły się w pilnej potrzebie.
  Darmowy test online możesz zrobić tutaj:
  http://www.goldenfox.pl/zadaniaodpowiedzi/

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Naszym podstawowym celem jest dobro i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki temu, że nasi tłumacze przysięgli i zwykli są specjalistami w każdej dziedzinie, tłumaczenia, które oni wykonują są perfekcyjne. W odróżnieniu od wielu innych biur tłumaczeń, nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat za stopień trudności tłumaczonego tekstu. Wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne, zwykłe i przysięgłe. Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i wielu, wielu innych. Prosimy wysłać do nas na adres lidaria@lidaria.pl zapytanie wraz z tekstem i podaniem języka, na jaki ma być on tłumaczony, a w ciągu 15 minut odeślemy Państwu gotową, bezpłatną wycenę. Naprawdę warto skorzystać z usług naszego Biura Tłumaczeń Lidaria. Znajdujemy się w centrum Warszawy, przy stacji metro Świętokrzyska! Zapraszamy serdecznie! Zawsze na czas!

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz polskiego Berlin »

  Jeśli szukają Państwo tłumacza polskiego, zapraszam do współpracy ze mną. Nazywam się Karolina Kosior i pracuję jako tłumacz przysięgły na terenie miasta Berlina. Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne. Tłumaczę akty notarialne, statuty spółek, kosztorysy, dokumenty przetargowe, specyfikacje techniczne, a także strony internetowe, ulotki, reklamy, artykuły prasowe oraz inne wybrane teksty. Gwarantuję rzetelność, jakość i elastyczność. Oferuję również tłumaczenia ekspresowe. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »